DanismanlikDanışmanlık

OanAkademi gençlerin düşüncelerine önem veriyor ve onları bilgi - becerilerine göre eğitim hayatlarına şekil veriyor. OanAkademi üzerinden eğitim danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

KonaklamaKonaklama

OanAkademi yurt dışında seçtiğiniz üniversitede rahat etmeniz ve kalacak yeri sıkıntı etmemeniz için size en uygun konaklama imkanlarını sunar.

YonlendirmeYönlendirme

OanAkademi sizleri becerileriniz ve istekleriniz doğrultusunda en doğru üniversite ve bölümde eğitim hayatınızı sürdürmenize aracılık eder.

İletisimSürekli Destek

Yurt dışında yapacağınız eğitim sürecinde OanAkademi tüm imkanlarını sizler için seferber eder ve eğitim hayatınızı kesintiye uğratmadan başarı ile sonuçlandırmanıza yardımcı olur.

Biz Kimiz?

02.04.2017

Bizi hayata bağlayan geleceğimizi şekillendiren hayallerimiz ve hayallerimiz doğrultusunda attığımız adımlarımız. Attığımız her yeni adımda, cesurca aldığımız her yeni kararda ailemizin, sevdiklerimizin yanımızda olmasını istediğimiz kadar, buna giden yolda  rehberlik edecek kişilere de  güvenmek isteriz.


Eğitim her zaman insan hayatındaki en önemli mihenk taşı, geleceğine attığı ilk adım, hayallerini inşaa ederken attığı temeldir. Bu nedenledir ki ne kadar sağlam bir eğitim alırsanız, o kadar doğru adımlar atarsınız. Hayatınızı planlarken atacağınız bu adımlar sizi çok daha iyi yerlere taşıyabileceği gibi, kariyerinizde kazanımlar sağlamanızı, vizyonunuzu geliştirmenizi ve zorlukları daha kolay aşmanızı sağlar.Bu eğitimi yurtiçinde gerçekleştirebileceğiniz gibi sizi asıl geliştirecek ve bir “dünya insanı” yapacak şey yurtdışı eğitimidir.


2015’den bu yana, Edirne’nin ilk kurulan yurt dışı eğitim firması olarak OanAkademi Türk gençlerine ve aslında yurtdışı eğitim ihtiyacı olan her bireye hedeflerine giden yolda profesyonel eğitim danışmanlığı yapmakta, kaliteli hizmet anlayışıyla öğrencilerinin okul seçiminden, yurtdışına çıkışına kadar değil, eğitimini tamamlayıp ülkemize dönene kadar her aşamasında yanında olmaktadır.


Yurt dışında bulunan en iyi, en seçkin okullarla birlikte yürttüğü çalışmaları ile öğrencilerine en kaliteli eğitim seçeneklerini sunan OanAkademi’nin en farklı yanı, sunduğu GÜVEN’dir.. Yürüttüğü tüm programlarında öğrencilerinin 100% memnuniyetini hep ön planda tutan OanAkademi, yıllardan verdiği tecrübesiyle bugüne kadar onbinlerce öğrencinin yurt dışında, dünya standartlarında eğitim almasını sağlamıştır.
Sizin de güven’iniz için buradayız ve burada olmaya da devam edeceğiz. Gelin sizi de mutlu müşterilerimizin arasına katalım ve hayallerinize ortak olalım.


Bize her türlü eğitim konularında çekinmeden danışabilir, fikir, fiyat, broşür vb. tüm hizmetlerimizden 100% ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun farketmez.

İletişim Detayları

Oan Akademi - Edirne
oanakademi@gmail.com
+90 284 214 55 66

Neler Yapmayı Hedefliyoruz?

02.04.2017

Oan Akademi, dünyanın en harika merkezlerine profesyonel rehber eşliğinde geziler planlıyor. Seyahat parkurlarını ilk ve orta okul, lise veya üniversite düzeyinde öğrencilerin ve öğretmenlerin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlamaya çalışıyoruz. Ayrıca her yaştan yetişkine ve kişisel ilgi alanlarına göre macera ve aktivite dolu tatil programları da gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Lise, üniversite ve lisansüstü düzeyinde diploma programları sunuyoruz. Okullarımıza devam eden öğrenciler, dünyanın en iyi üniversitelerine tercihli kabul hakkıyla mezun oluyor. 

Değişim programlarımız, genç yetişkinlere Amerika deneyimini turist gibi değil halktan biri gibi yaşama şansı sunuyor. Bir yıl yurtdışında eğitim görmek isteyen lise öğrencileri veya au pair olarak çalışmak isteyen gençler, tipik Amerikalı ailelerle birlikte güvenli evlerde yaşıyor.