HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ ?

2015’den bu yana, Edirne’nin ilk kurulan yurtdışı eğitim firması olarak OanAkademi Türk gençlerine ve aslında yurtdışı eğitim ihtiyacı olan her bireye hedeflerine giden yolda profesyonel eğitim danışmanlığı yapmakta, kaliteli hizmet anlayışıyla öğrencilerinin okul seçiminden, yurtdışına çıkışına kadar değil, eğitimini tamamlayıp ülkemize dönene kadar her aşamasında yanında olmaktadır.
Yurt dışında bulunan en iyi, en seçkin okullarla birlikte yürttüğü çalışmaları ile öğrencilerine en kaliteli eğitim seçeneklerini sunan OanAkademi’nin en farklı yanı, sunduğu GÜVEN’dir.. Yürüttüğü tüm programlarında öğrencilerinin 100% memnuniyetini hep ön planda tutan OanAkademi, yıllardan verdiği tecrübesiyle bugüne kadar onlarca öğrencinin yurt dışında, dünya standartlarında eğitim almasını sağlamıştır.
Sizin de güveniniz için buradayız ve burada olmaya da devam edeceğiz. Gelin sizi de mutlu müşterilerimizin arasına katalım ve hayallerinize ortak olalım.

Bize her türlü eğitim konularında çekinmeden danışabilir, fikir, fiyat, broşür vb. tüm hizmetlerimizden 100% ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun

İLETİŞİM KUR

NELER YAPIYORUZ

Yurtdışı Üniversite Eğitimi
Yurtdışı Lisans Tamamlama
Yurtdışı Yüksek Lisans
Yurtdışı Doktora
Yurtdışı Dil Okulları
Yurtdışı Staj İmkanları

NEDEN OAN AKADEMİ

Onlarca eğitim danışmanlık firması içinden neden OAN Akademi'yi seçmeniz ve hayalinize bizimle ulaşmanız için bizi diğerlerinden farklı kılan yönlerimizi şeffaf şekilde paylaşıyoruz.

Sürekli İletişim

Yurtdışına eğitim için gönderdiğimiz tüm öğrencilerimizle sürekli iletişim halindeyiz

Rehberlik

Gideceğiniz ülkedeki rehberlerimiz her türlü sorununuz için çözüm üretmeye hazırdır

Konaklama

Öğrencilerimize gittikleri ülkelerde konforlu ve ekonomik konaklama imkanları sunuyoruz


    HEMEN ARA


    WHATSAPP