Mimarlık Eğitimi

Mimarlık Eğitimi

Yurtdışında eğitim almak, çoğu öğrencinin hayatında bir dönüm noktasıdır ve bunun en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekir. Zira öğrencilerin, gidecekleri ülkeler ve öğrenim görecekleri uluslararası üniversiteler için yaptıkları yatırımlar, gelecekte kendilerine prestijli bir kariyer hayatıyla geri dönüş sağlayacaktır. Özellikle yurtdışında MİMARLIK Eğitimi almak  öğrenciler  için üniversite bitiminde rahatlıkla iş bulma  avantajı elde etmesinin yolunu açmaktadır . 

Yurtdışında Mimarlık Eğitiminin Denkliği Ve Geçerliliği

Oan akademi olarak yök tanınırlığı ve denkliği olmayan hiçbir üniversite ile çalışmamaktayız Çalıştığımız Üniversiteleri Yök tanınırlığı ve denkliği olan üniversitlerdir . Bu kapsamda öğrenci kendiside YÖK' e dilekçe vererek okulun denklik  ve tanınırlığını öğrenebilir. 

DİKKAT: Yurtdışında TÜRKÇE Eğitim ve UZAKTAN Eğitim veren kurumların  denklik ve tanınırlıkları YÖK tarafında kabul edilmemektedir. .  

 

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Kayıt İçin Gerekli Belgeler

Mimarlık Eğitimi için yurtdışındaki üniversitelere sadece  LİSE Diplomanız ve Transkriptiniz ile ygs - lys  puan şartı olmaksızın kayıt yaptırabilirsiniz. 1. sınıf okumak isteyen öğrenciler  üniversitenin eğitim dili sınavında başarılı olmaları halinde  hazırlık eğitimi almadan lisans eğitimine başlayabilirler .. 

ÜNİVERSİTE LİSTESİ

    HEMEN ARA


    WHATSAPP