Uzaktan Eğitim Doktora

Uzaktan Eğitim Doktora

Uzaktan Eğitim Doktora

Bilimsel bir eser ve sınavla elde edilen doktor unvanı, akademik kariyer amacı olanlar için önemli bir basamaktır. Yüksek lisansın bir sonraki aşaması uzaktan eğitim doktora ile tamamlanabilir.

Uzaktan Anabilim Dalı Doktora

Doktora yapmak isteyen kişiler bir anabilim dalına odaklanarak bilimsel çalışmalar yürütmektedir. Uzaktan öğretimin amacı,  bireysel anlamda uluslararası ülke değişimi yapılamayacak durumlarda çözüm üretmiş olmaktır. Birçok kişi iş ve bazı koşullar gereği ülke değiştirememekte ve bu nedenle uzaktan doktora eğitimi için Oan Akademi başvurusu yapmaktadır. Belli bir konuda üretilen projeler ve çalışmalarda size geniş kapsamlı bir eğitim hizmeti vermekteyiz.

Doktora Eğitimi Zor mu?

Yüksek lisansını tamamlayan kişiler yurt dışı doktora eğitimi almak istemekte fakat zorlu bir sürece girmek istemedikleri için online platformdan sunulan imkanlara bakmaktadır. Bu eğitim yorucu ve masraflı olarak nitelendirilen bir işlemdir. Hayallerinize uzaktan eğitimle devam etmek istiyorsanız, çalışmalarımızı inceleyerek siz de uzmanlığınızı kazanabilirsiniz. Ülke içi ve yurt dışı doktora programları hakkında bilgi almak süreçlere dair detaylar öğrenmek için ekibimize başvuru yapabilirsiniz. Her eğitim basamağı ile ilgili detayları sorabilir ve fikir alabilirsiniz. Ayrıca denklik koşulları gibi konularda da detaylar aktarılmaktadır. Yurt dışındaki üniversitelerde doktora yaptığınızda buradaki kurumlarda eşit şekilde nitelendirilmesi için belirli kurallar şart koşulmaktadır.

Salgın ve Uzaktan Eğitim

Küresel düzeyde etkisi olan koronavirüs salgını eğitim alanını da etkilemiş bulunuyor. Doktorasını yurt dışında doğrudan yapmak isteyen öğrenciler, kendilerini bir süre için uzaktan eğitime odaklamış durumda. Uluslararası seyahatin rahat şekilde devam ettiği süreçte doktora eğitimi de yine eskisi kadar doğrudan başvuru ile devam edecektir. Fakat uzaktan doktora eğitimi için evde daha çok zaman geçirdiğiniz dönemleri de değerlendirebilirsiniz.


    HEMEN ARA


    WHATSAPP